درباره ما

ما اینجا هستیم که تمام نیازهای شما را در همه‌ی شاخه‌های فعالیت‌های شما در اینترنت، (به اندازه‌ی توانمون)، رو براورده بکنیم.

اگر وبلاگ و وب سایت شخصی می‌خواهید، ما در کنار شما هستیم. تا جایی که اگر با نصب WordPress و قالب رایگان کار شما راه بیافته، ما هم از شما هیچ دستمزدی نمی‌خواهیم.

اگر سایت شرکتی و کاتالوگ آنلاین لازم داشته باشید، ما آدم شما هستیم. از نصب وردپرس و قالب مورد نظر شما گرفته تا طراحی سایت و ماک آپ سازی و تحویل پروتوتایپ اون با فتوشاپ و ایلوستریتور و XD و فیگما و اینطور نرم‌افزارها گرفته تا برنامه نویسی سفارشی اون و متحرک سازی با JavaScript و برنامه های انیمیشن دو بعدی.

اگر فروشگاه اینترنتی و آنلاین شاپ احتیاج دارید، همه چیز رو به ما بسپرید. بعد از نیاز سنجی که باهم می‌کنیم، بسته به خواست خودتون، توضیحات لازم در مورد نرم‌افزارهای فروشگاه ساز موجود میدیم. مثل WooCommerce، که مبتنی بر وردپرس هست و برای فروشگاه‌های آنلاین کوچیک مناسب هست، و اوپن کارت و پرستاشاپ، که این دوتا مناسب ایجاد فروشگاه آنلاین متوسط هستند، و مجنتو که برای کارهای برزگ هست و منابع بزرگتر می‌خواد. و یا با شما تصمیم می‌گیریم که برنامه نویسی اختصاصی لازم هست یا نه.