طراحی سایت خبری و مجله‌ی آنلاین artaonline.ir

طراحی سایت خبری و مجله‌ی آنلاین artaonline.ir

https://artaonline.ir
  • سال اجرای پروژه: ۱۳۹۶
  • کارفرما: جناب آقایان مهندس صادق پناهی و عیسی عظیمی سرعین
  • درخواست مشتری: وب سایت خبری و مجله آنلاین
  • سرویس‌های ارائه شده: معرفی قالب پریمیوم وردپرس، ترجمه و سفارشی سازی قالب مطابق با نیازهای مشتری

در پروژه طراحی سایت خبری و مجله آنلاین artaonline.ir ما پیش از تشکیل ایده این نشریه در کنار کارفرمایان محترم بودیم و مشاوره‌های لازم را برای پرسش‌هایشان ارائه کردیم.

کار از آنجا آغاز شد که برای آقای صادق پناهی که یکی از فعالان سخت کوش انجمن‌های مردم نهاد کشور و استان اردبیل هستند فرصتی پیش آمد تا بتوانند مجوز یک نشریه را به نام خود کسب کنند.

بعد از دریافت مجوز نشریه، با حضور جناب آقای پناهی و جناب آقای عیسی عظیمی سرعین که ایشان هم یکی از نویسندگان برتر و نام‌های آشنای مطبوعات استان اردبیل و کشور هستند، جلسه‌ای برگزار شد، تا در مورد مسائل سایت گفتگو شود.

مورد اول پیدا کردن اسپانسر برای سایت بود که نظر ما بر این بود که برایکه بتوان پشتوانه مالی جذب کرد اول باید سایت تعداد بازدید کننده مناسب داشته باشد و برای جذب بازدیدکننده باید بتوان به صورت مستمر محتوی مناسب در سایت قرار داد. هر چه باشد «محتوی پادشاه است».

مورد بعدی، کارفرما در اول قصد داشت به پیروی از سایت‌های موجود مطبوعات کشور از قالب ۳ ستونی استفاده کند که با توجه به عدم وجود اسپانسر و بنر تبلیغاتی موکول به آینده شد.

در وحله بعدی، نوبت انتخاب قلم فارسی برای عنوان و زیر عنوان و متن و دیگر قسمت‌های نشریه بود که همه‌ی موارد با وسواس و دقت کارفرما انتخاب شد.

سپس در باره‌ی بخشبندی‌ها و نحوه نمایش محتوی سایت تصمیم گیری شد. همچنین نامگذاری عناوینی که قالب وردپرس در اختیار ما می‌گذاشت.

خواسته بعدی مشتری، تغییر سطح بندی و دسترسی‌های پیش فرض وردپرس بود. چون که تمامی نوشته‌ها قبل از انتشار باید به تایید سردبیر می‌رسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *